| lalalallalala a întrebat:

Am mancat mult? Am mancat jumatate de pizza, jumatate de avocado, o rulada de pui cumparata (nu e chiar rulada), o punga de chipsuri mare si un baton de ciocolata. Daca ma jigniti va blochez (daca se poate pe acest site)

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mult sau puțin, depinde de ceea ce faci în acea zi.
Depinde de cum te simți dupăce ai terminat de mâncat, dacă te simți sătul sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ai mâncat mult. Chiar și dacă ai mâncat toate chestiile astea într-o zi întreaga tot e cam mult

| Paul754880338 a răspuns:

Dar daca oglinda iti raspunde nepoliticos la intrebarea asta?
Ce ar fi de facut?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E mult. Mai ales ca chipsurile si batonul de ciocolata au foarte multe calorii.
Incearca sa mananci rar "prostii" si mai des fructe si legume.