| BubuXd31 a întrebat:

Am nevoie de 40 de inttrebari pentru oracol. Helpp. Dar fara intrebari de genul : Dulce sau amar SAU Ce mancare \bautura preferi? Dau funda

2 răspunsuri:
| Ana00005 a răspuns:

1.Ce a fost mai nasol? Generala sau liceul?
2.Ai curajul sa arunci cu cola pe o fata?
3.Serios? Ce lucru tampit ai mai facut zilele trecute?
4. Fumezi? Ce marca?
5.Ai accepta sa citesti 100 de carti in vacanta de vara ca sa te plimbi o saptamana cu o limuzina cu sofer?
6.Mai tii minte ce film ai vazut acum 2 luni? Nu? Ma gandeam eu.
7. Daca ai avea curajul sa spargi o banca, ce ai face c banii?
8.Iti place broccoli? Da? Pantru tine sau iepure?
9.Da,stiu senzatia de 'am uitat ceva'.Tu ce ai uitat chiar acum?
10.Care e cea mai cidata intrebare? Asta? Wow! Gandim la fel!
(daca iti plac spune-mi si iti mai pun)