| butterfly0165 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent! Buna, sunt clasa a 8-a si as vrea sa ma duc la liceul Marin Preda (Bucuresti) va rog sa imi spuneti ce parere avezi depre profesori, cum sunt ei, se invata de dimineata, elevii sunt ok sau nu. Sper ca imi puteti raspunde rapid. Va multumesc! P.S - FUNDA

aaaa si ce parere aveti de liceul Iuliu Maniu profilul turism?

1 răspuns:
| Baeatul a răspuns:

Tu Trebue sa Sti cand Te Intreba si ce Te Intreaba Profesorul Tu ii Raspunzi daca Ai Invatat daca nu Zici Azi nu Am Invatat