| RawanAll a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Eu si prietenul meu avem 1 an si ceva de cand suntem impreuna. De-a lungul relatiei am avut diferita conflicte din cauza unor persoane care vroiau sa ne desparta si incearca si incontiunuare. Una dintre ele e fosta iubita o panarama, nu numai din punctul meu de veder ci a mai multor. Cum trebuie sa reactionez ca sa le dau peste nas? Cum sa fac sa nu se mai bage aiuea in seama si sa intervina? Ce sa fac sa le fac in ciuda ca planurile lor nu functioneaza. :** Dau FUNDA! big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine sa va vada ca va tot giugiuliti si va pupati ca in filme asa vor muri de ciuda si daca fac gat voi continuativa treaba pana le iese borsul din mate laughing

| AndradaE a răspuns:

Ideea e ca nu esti doar tu in asta, ci si el. Stati uniti si va sustineti relatia impreuna, nu doar tu. Daca sunteti unul langa altul si aratati ca nu va pasa decat unul de celalalt, crezi ca se mai baga restul?

| RawanAll explică (pentru AndradaE):

Pai ele se baga in seama si cauta sa ne desparta. Stiind ca eu nu le inghit pe fetitele alea, ele imi fac contra mea. stiu ca poate in unele cazuri ma fac geloasa iar el nu-si da seama sad. el zice ca eu sunt prea exagerata, dar stiu eu ce vad. cum sa reactionez fata de el?

| AndradaE a răspuns (pentru RawanAll):

Incearca sa ii ascult "sfatul". Sa nu-ti mai pese... oamenii nu mai fac acelasi lucru daca nu au audienta si daca pe tine nu te intereseaza ce zic bagatorii de seama, atunci isi pierd interesul si ramane situatia asa cum o vrei tu. E relatia ta, restul nu prea conteaza. happy