| Emanuel86 a întrebat:

Am nevoie sa vorbesc cu cineva. Sunt singur si atat de trist...

15 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Atunci sa purcedem la treaba. Iti las mesaj.

| zurick a răspuns:

Ascult.

| Emanuel86 explică (pentru zurick):

Sunt singur si asta ma deprima enorm. Plang in fiecare zi. Nu mai suport.

| zurick a răspuns (pentru Emanuel86):

De abia acum am primit notificarea.Îmi cer scuze.
De cât să-ți plângi de milă nu mai bine faci ceva? Te-ai întrebat ''de ce '' ești singur?

| Emanuel86 explică (pentru zurick):

Nu am nici un prieten in Bucuresti, de cand am venit aici. Poate doar fosti colegi de facultate care nu au timp de mine.

| Wøodenpints a răspuns:

Mi se pare normal să fii singur și trist dacă te cheamă Emanuel.

| suităr a răspuns:

Hei dude, ce-ai pe corason?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Traducerea acestei postari: "Sunt singur si plictisit, vreau sa-mi bag taralaul intr-o mizdra, dar sunt o fiinta prea proasta pentru a face asta, asa ca postez o intrebare induiosatoare, de om trist si batut de soarta in speranta ca duduile sa puna botul si sa ma lase sa le ating tatele si fofoloanca."
P.S Emanuele, Emanuele, nu asa atragi gagicile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Mi se pare ca te caracterizeaza pe tine mai bine. Desigur, adaptand putin cu instrumente masculine. Nu mai luati depresiile la misto! Pana si Robin Williams (in sinea lui mistocar cu mai multe masti) s-a sinucis de la depresie, asa ca nu e de joaca! Chiar daca majoritatea adolescentilor sunt niste terchea berchea, e mai bine daca nu suntem in stare sa le vorbim cu blandete sa ne abtinem.
Poti sa ai de toate in viata, inclusiv ce ai enumerat tu, dar tot poti sa gasesti motive pentru a te simti mizerabil.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca-i depresiv sa se duca la psiholog sa-i prescrie niste antidepresive, nu sa stea sa se planga pe diferite site-turi spunand cat de trist e, asa nu rezolva nimic.Si vad ca e constient de starea in care se afla, dar nu face nimic ca sa-si depaseasca conditia, asteapta mila si ajutorul strainilor.

| CosminC86 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Bineinteles, pe voi va atrage portofelul, nu bazaconii d'astea.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CosminC86):

Nu portofelul pisi, ca acolo nu intra cine stie ce bancnote, contul bancar e baza.

| pietrean a răspuns:

Crezi ca esti singurul cu probleme? Mai sunt si altii, mai mici de varsta sau mai mari.Asa ca, mai bine capul sus, infrunta problemele pe care le crezi de nerezolvat.Crezi ca viata este usoara,mai ales la varsta ta matura?
Cand esti copil,adolescent sunt alte probleme,dar la maturitate apar adevaratele necazuri,suparari,tristeti,chiar si singuratate.
Daca vrei,putem vorbi aici,pe "mesaje"."Rezolvari" ale problemelor tale, nu cred ca poate sa-ti dea cineva, dar macar te descarci si tu de ofurile care te framanta, simti ca nu esti singur, chiar daca este o persoana virtuala.Eu,chiar mi-am facut o prietena pe acest site.Incearca si tu si poate nu vei mai fi trist.
O seara buna!

| ElenaSA a răspuns:

Iesi cu prietenii sau vorbeste cu colegii, cu rudele.

| CosminC86 a răspuns:

Barbatii nu au voie sa planga.
Daca vrei sa vorbesti cu cineva, alege-ti o femeie. Ele se pricep cel mai bine la vorba.
Detest cand vad atata slabiciune la barbati, cum dracu' sa plangi? Eu n-as putea sa plang nici torturat.