| GulDan a întrebat:

Am nevoie sa vorbesc cu un psiholog! un site ceva!
Multumesc!

11 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Mai bine nu te increde in oamenii de pe net.Mergi personal la un psiholog happy

| AtateaConditii a răspuns:

Sunt aicihappy.

| GulDan explică (pentru AtateaConditii):

Da-mi pe privat messengeru, skype ce utilizezi happy

| AtateaConditii a răspuns (pentru GulDan):

Dar vezi ca nu sunt psihologlaughing dar am trecut prin multe stari emotionale.

| GulDan explică (pentru AtateaConditii):

Stiu..stiu dar am nevoie de cineva cu care sa vorbesc ceva te oferi?

| AtateaConditii a răspuns (pentru GulDan):

Da.

| diaac a răspuns:

Www.terapeuti.ro - poti pune intrebari si iti raspund specialistii, dar atentie cine iti raspunde pentru ca nu toti sunt psihologi. Gasesti acolo si sa iti faci programare la psiholog daca decizi ca totusi simti nevoia.

| diaac a răspuns:

Mai recomand si http://www.despresuflet.ro/ - aici gasesti multe cabinete de psihologie din diverse parti ale tarii, articole pe diverse teme de psihologie, forum.

| Wukii a răspuns:

Site? Nu cred că exista un site pentru așa ceva. Fă-ți o programare la un psiholog, găsești tu în oraș.

| GulDan explică (pentru Wukii):

Nu sunt asa grav vreau sa vorbesc cu cineva sa imi explice despre relatii multe...pe TPU nu primesc ajutor cat am nevoie.

| 49Days a răspuns:

Pe nlp-mania gasesti multe chestii interesante.