| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de o bautura usor de preparat fara alcool sa fie buna va rog nu copiati lincuri de pe net cu cuvintele voastre dar sa fie usor de preparat

Răspuns Câştigător
| Pungash a răspuns:

Mountain dew sau 7up cu santal de portocale si santal de piersici si multa gheata pisata happy... de preferat in el se adauga si sirop de grenadine dar banuiesc ca nu ai in casa... o alta ar fi apa minerala sirop de menta miere si putin lime (lamaie verde). sau o limonada lamaie, apa plata, miere big grin funda?