| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta sa vorbesc cu un psihiatru online se intampla ceva cu mine multumesc contact trut_X_888@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Nu sunt nici un psihiatru sau altceva. Dar mereu am vrut sa ajut si am avut multe persoane in lista care m-au ascutat si i-am ascultat. Le-am dat sfaturi despre iubire si alte teme si au zis ca i-am ajutat. Sunt o persoana de incredere si imi place sa tin totul pana la moarte. Daca vrei sa pot ajuta, iar daca vrei sa ma cunosti ca sa vezi cum sunt putem vorbi pe mess. Iti urez mult succes in problema!