| kaNNabis a întrebat:

Am o cartela frog up si as vrea sa stiu da ca si la aceasta cartela imi da 1 euro gratis, ca la cealalta cartela frog stiu ca iti da 1 euro gratis, si as vrea sa stiu daca si la aceasta cartela frog imi da 1 euro gratis.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Alishia a răspuns:

Depinde ce scrie pe ambalaj daca-l mai ai.eu cand am cumparat-o pe a mea scria ca am un euro grasit si net gratis dar na..acu nu stiu ce ai cumparat tu, daca nu scria ca iti da un euro gratis nu primesti.

| kaNNabis explică (pentru Alishia):

Aaaa..pai pe ambalaj nu scrie ca imi da 1 euro gratis