| PsyhoChild a întrebat:

Am o cicatrice de 1 cm pe antebrat, este considerat semn vizibil in cadrul unui examen medical pentru admiterea la o academie de politie?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Având in vedere ca este o cicatrice de dimensiuni mici nu ar trebui sa fie o problema.

| ShaOfHatred a răspuns:

Well, depinde de doctor sincer. Poate să fie unul de treabă și să nu aibă nicio treabă, sau să fie un bulangiu și să nu te treacă. Sfatul meu este să mergi la un spital militar și să întrebi um doctor de acolo înainte să iei vreo decizie.