| Ingerfararipi333 a întrebat:

Am o curiozitate. Peste 3 luni imi fac majoratul. Meniul a zis ca ar costa 80 de lei la restaurantul unde doresc sa aiba loc majoratul. Eu invitati in total am 28, asadar, 80x28= 2240 de lei. Bautura mi s-a spus ca va fi cumparata de mine. Pe langa meniuri trebuie sa platesc si restaurantul sau intra in pretul meniurilor? Nu inteleg. Ma puteti lamuri? Voi merge si acolo sa ma interesez, dar pana atunci astept si parerile voastre.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu, ce sa mai platesti?
Tortul banuiesc ca il aduci tu.
Intreaba si de artificii si muzica, au DJ? Ala costa si el.

| Ingerfararipi333 explică (pentru alina2k18):

Tortul il aduc eu, artificiile si DJ tot eu. Deci ei imi pun la dispozitie doar meniul

Răspuns utilizator avertizat