| Thecurious a întrebat:

Am o dilema, ce se intampla cu un copil/adolescent, care discuta doar cu adultii si profesorii sai si interactioneaza mai putin cu cei de varsta lui?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se căsătorește ca Macron cu profa lui,

| gemeni6226 a răspuns:

O sa depaseasca in modul lui de gindire pe cei de varsta lui. Daca asta e bine sau nu? Eu cred ca totul trebuie sa fie in echilibru un copil are nevoie de prieteni si anturaj de varsta lui pentru a-si trai copilaria in alta ordine de idei este foarte bine sa asculte doar lucruri utile si frumoase de la adulti, dar imi pare foarte rau p[entru un copil prea precoce care se lipseste totalmente de la cei de varsta lui deoarece mai tarziu in jurul varstei de 40 de ani ii va parea enorm de rau pentru lipsa copilariei sau a varstei adolescentei din viata.In viata unui om toate etapele vietii sunt importante pentru a deveni un adult echilibrat psihic.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei200202 a răspuns:

Va avea o gândire mai matura

| IoanaRoman09 a răspuns:

Își vor găsi sfârșitul intr-un beci

Mgtow (sau cum era), dacă vezi asta...inca te urăsc