| Anablondyi a întrebat:

Am o intreabre destul de ciudata, dar care pentru unele fete poate este foarte normala : Cum pot avea abdomenul plat si sa imi apara cele 6 patratele pe abdomen, de preferat vara aceasta? Vreau sa mi se vada "patratelele" deoarece au inceput sa imi apara doar 2.si se vad bine doar daca ma incord foarte multthinking mai vreau sa mentionez ca am si putina burta, dar care se vede numai daca stau pe scaun :-J vreau sa scap de ea vara asta si sa am cele 6 patratele Bine EVIDENTIAte big grin funda pentru cel mai bun rasppp si de ajutor :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Logic e sa faci mult sport si in cateva luni se vor vedea rezultatele, sa mananci bine la orele exacte.

| elena_3930 a răspuns:

Pai draga mea, multe, multe, multe, multe abdomene! big grin Cat de multe poti. Pupici! :*