| Andrew_8561 a întrebat:

Am o intrebare, am un clip pe care l-am facut e cu poze... ee foarte mare are 7 gb nu stiu de ce iasa asa si e avi exista un program sau ceva cu care il pot face mai mic?

1 răspuns:
| valy a răspuns:

De ce nu incerci sa iti faci clipurile prin alte programe.totusi 7 gbsad. nu cred ca vreun program poate face in halul asta.
incearca in windows media player.in proshow gold.si chiar daca pana la urma vei gasi vreun program care sa il faca mai mic.nu vei face decat sa strici calitatea videoclipului.altceva nimichappy