| Andreeaa20 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudată: de ce baieții sunt mai curajoşi decat fetele? mereu am observat asta

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curajosi pana isi primesc un pumn in fata, dupa fug ca sobolanii de pisica. Gura e de ei, putere nu au toti sau tehnici de bataie.

| Drimmero a răspuns:

Testosteronul e de vina, ala te invata la prostii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate mai... putini responsabili happy

| lpavel a răspuns:

Curajosi in ce fel? la baut sau? laughing Stai calma sunt si baieti papa lapte, bine ei se machiaza mai frumos ca fetele... laughing

| Goete a răspuns:

Pentru ca fetele se subestimeaza

| Lukasssz a răspuns:

Baietii se masturbe.aza mai mult ca fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au mai mult testosteron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o regula, sunt doua tipuri de oameni: introvertiti și extrovertiti, în aceste caracteristici se pot regăsi atât băieți cât și fete, adică poti întâlni fete introvertite și băieți foarte sociabili, deschiși, sau invers băieți introvertiti si fete extrovertite, sunt niște caracteristici native a ambelor tabere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau impresia asta pentru că sunt mai practici, instinctuali dacă vrei.

| TheStrategist a răspuns:

Băieții au mai mult testosteron decât fetele.

| Cheo0S a răspuns:

Unde? Si curaj in ce sens?
De obicei fetele sunt mai rele de gura si tupeiste. Prea tupeiste.