| here a întrebat:

Am o intrebare care numai o gasesc poate a fost interzisa sau am sters-o eu din greseala cum sa aflu?
pentru ca mi-a venit un raspuns nou de la o persoana la notificari si cand dau click ma duce la pagina de interbari generala
si cand intru pe intrebarile mele nu gasesc intrebarea asta
poate subiectul este intrezis sau ce si nu poate sa ramana intrebarea la mine cu raspunsul sau se sterge dupa site?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde ce anume ai intrebat.
Dar, ca sa te trimita la prima pagina, atunci mai mult ca sigur intrebarea ta a fost raportata si stearsa.
Citeste regulamentul site-lui si respecta-l:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Si,daca intrebarea ta nu avea nimic obscen, nu era tema sau nu se referea la substante interzise, reposteaz-o!

| here explică:

Cum pot sa gasesc intrebarea si cum aflu daca afost stearsa de mine sau de site

| here explică:

Pot sa scriu intrebarea vechie din nou sau nu mai pot din cauza ca a fost interzisa si cum aflu daca a fost interzisa si de?