| alexarabu32 a întrebat:

.chiar exista fantome? cred in ele doar 30% dar totusi in casa unde a murit bunicul... locuieste tata care e divortat de mama.eu in vacanta cand merg acolo mai stau si noaptea singur in casa cat timp el e la munca.dar mi-e frica sa dorm..nu stiu de ce...voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Atata timp cat nu se intampla fenomene inexplicabile n-ai de ce sa te ingrijorezi. Unii nu admit faptul ca exista doar ca sa nu se sperie singuri.

4 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Nu,nu cred in asa ceva.

| oo4099 a răspuns:

Pai poate exista, dar de vreme ce nu am vazut niciuna nu crea pred in ele.Pai cred ca e doar sentimentul acela...cred ca s-ar intampla oricui

| alexarabu32 explică:

Care vrea funda? cine raspunde primul la intrebarea asta ii dau

| Counter_Stelistu_1995 a răspuns:

Nu-ti fie frica. ai vazut tu vreo data o faantoma?