| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca atunci când văd fundul unor fete să mă gandesc sa îl miros?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te lauzi că ești stabil. Din felul cum pui întrebarea rezultă că stabilitatea dtale se duce, când te apucă și nu ai hârtie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea, dar fiecare cu fanteziile lui.
Ai grija sa iti feresti tendinta asta in public, si la primele 20-30 de intalniri. Dupa ce te cunoaste fata, daca e indragostita, i-l mirosi, aia e. O sa accepte, probabil.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu te ajută pârțul ăla de hârtie, e micuț, a venit primăvara, apuca și tu o plantă, o fustă de mamaie

| JicaContra a răspuns:

Ai fost catel in viata anterioara

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e normal.
In viata mea nu m-am uitat la fundul cuiva gandindu-ma sa-l miros. Ma gandeam la orice dar nu la adulmecat. laughing

| Justme32 a răspuns:

Sau, înainte să ieși, ia un Furazolidon dar ar fi interesant să le arăți așa polițiștilor, sigur primești amendă dar pentru ultraj, ordonanța nu specifică ca declarația să nu fie prezentate cu fecale