| onlymeme a întrebat:

..happy
la convorbirea dp mess, colo jos la culoarea scrisului, la "color efect", am initial de toate culorile, mov cu roz, negru, albastru, verde, bla bla, si scrisul imi apare asa...
dar daca de exemplu vreau sa schimb in negru si mov si numai atat, dau remove la restul culorilor si le las pe astea doua.
dar cand incerc sa scriu, e la fel, cu de toate culorile, cum l'am avut data trecuta, si nu stiu cum, sa fac sa fie numai mov si negru(app primele litere sunt mov si negru, dar dupa incepe iar cu roz, rosu etc. ca de obicei)...
ce as putea face?
fundawinking

1 răspuns:
| Freaky a răspuns:

Pai dupa ce ti'ai facut combinata de culori dai la save. ii pui un nume si bifezi jos 'always use color effects' tongue