| znstr a întrebat:

Am o intrebare legata de Facebook: daca am modificat anul nasterii astfel incat sa apar deja majora ca sa pot activa optiunea de Follow, dupa cat timp o sa pot schimba anul la loc? (in cazul meu, din 95 am pus 94).

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stiu daca se mai poate! Ai voie doua incercari. Dar cu ce te deranjeaza?

| znstr explică (pentru neluL):

Asta e prima data cand imi schimb data nasterii, deci banuiesc ca trebuia sa mearga. Nu ma deranjeaza cu mare lucru, intrebam ca fapt divers, ca azi am incercat sa schimb si nu a mers, desi pe pagina cu intrebari/raspunsuri despre FB spunea ca dupa cateva zile se poate schimba.