| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de site-ul https://operator-flexibil.com.
Este legit? A mai lucrat cineva pe el? Poate spune cineva daca e in siguranta inscrierea si pasii urmatori? Pentru ca presupune verificarea cu CI, adica date personale sensibile.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"presupune verificarea cu CI, adica date personale sensibile"

e vorba de a face un contract cu o personă majoră, cum altfel dovedești că esti major?
Este "legit" - ce dreak îi aia că tot aud legit in sus, legit in jos?

E legal cât timp respectă contractul!