| Goddessss a întrebat:

Am o întrebare!
Pe Facebook, prietenii voștri postează sau au activitate?
La mine pe pagina la o mie trei sute si ceva de prieteni, vad numai meme-uri, pagini distribuite si foarte rar când postează... Doar Facebook meu e asa sau si prietenii voștri nu prea postează?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Asa e si la mine. Plus ca Facebook s-a gandit ca ar fi misto sa arate pe pagina de noutati doar reclame, grupuri, porcarii distribuite, si mai ales postarile babacilor 60+ care au descoperit internetul si isi felicita toate neamurile in fiecare dimineata.
Pozele personale s-au cam mutat pe Instagram si in povestile care dispar dupa 24 de ore.

| Goddessss explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Bine ca nu sunt singura. laughing
Regret ca nu mi am făcut insta mai devreme.
nu e tz nici acum, dar e nasol pana imi fac urmăritori si asa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Goddessss):

Logheaza-te cu Facebook, si iti apar majoritatea prietenilor de acolo. Daca si-au sincronizat contactele, te urmaresc imediat ce iti faci contul.

| Goddessss explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Omg serios?
nu știam.
msss

| SilentRain a răspuns:

Am doar 5 prietenii pe Facebook și pe aia ii ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea am prieteni pe Facebook, verișorii mei postează mereu live uri cum se distrează și cum fac grătare, când sunt prin cluburi etc când postează manele mi se face scârbă, ar trebui interzis genul asta de muzica

| toniii161616 a răspuns:

Pai dacă urmărești multe pagini, acestea postează și recomanda și alte pagini și tot așa....Este posibil și sa ai prieteni care nu prea postează dar nu prea cred. Poți dezinstala și instala iar aplicația iar dacă tot nu functioneaza singura soluție este sa îți dai resetare din fabrica.