| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru fete.
Ce este mai important, personalitatea sau frumusețea?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu există ceva mai important. Este o combinație de trăsături de personalitate, comportament și câteodată energie ceea ce ne atrage de fapt. Când ele sunt destul de potrivite pentru tine, ajung sa treacă de multe ori peste aspectul fizic. Când ele sunt destul de low, aspectul fizic primează pentru mulți.

| RAY a răspuns:

Personalitatea,fetele de pe TPU ( unele ) sunt decatoare de suflete, ce cool, sfideaza ele teoria evolutiei, selectia sexuala, incredibil

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici una. Activitatea sexuală este importantă, care nu are treabă cu teoriile.

| RainmakerX a răspuns:

Stii vorba, nu intreba pestele cum se pescuieste rolling on the floor
Toti spunem ca apreciem personalitatea, ceea ce e adevarat insa un alt adevar e ca vrem in acelasi timp si o persoana pe care o percepem ca fiind frumoasa.

Spun percepem ca fiind frumoasa intrucat unii au pretentii mai mari, altii mai mici. Ideea este ca trebuie sa ai grija de tine si sa incerci sa devii mai bun din toate punctele de vedere, nu numai fizic sau psihic. Prin asta nu insinuez ca ai tu ceva.

| Plato a răspuns:

Veșnica întrebare.
Orice doamnă cu stimă de sine, care se respectă, va alege mereu personalitatea.

In plus, frumusetea e complet relativa, deci doar la nivel ipotetic ai putea spune ca e importantă. Nu există frumusețe generală, aceasta existand doar in ochii privitorului.

| ionutB0090987 a răspuns (pentru Plato):

Ai un raspuns perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu SAdrian laughing

Poti sa ai o personalitate/frumusete de nota 10 degeaba, daca nu ii satisfaci fanteziile sexuale sau nu te tine erectia laughing.
in rest sunt la fel de importante ambele. Mai mult ca sigur, Depinde si de fata si ce cauta, "personalitatea", e mai importanta pentru relatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personalitatea

| comyne a răspuns:

Mai importanta este personalitatea insa si infatisarea are si ea improtanta ei