| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru fete:
Pentru voi băieții cu plete sunt atractivi sau nu?
Sau mai bine zis, rockerii vi se par atractivi?
In general rockerii sunt atractivi pentru rockerite dar as vrea sa aud și opiniile altor tipuri de fete

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Nu știu exact ce înțelegi prin "rockeriță". Îmi place muzica rock, dar nu știu dacă sunt sau nu.

O să răspund oricum. Da, îmi plac băieții cu păr lung sau mediu, în principiu pentru că mi se pare că toți băieții cu păr scurt arată la fel + îmi place să-mi plimb mâna prin părul altor persoane. blushing
O zi bună!

| gemeni6226 a răspuns:

Daca au parul ingrijit atunci da, si prietenul fetei mele a avut parul lung si i-a stat bine dar isi ingrijea parul.Eu nu merg dupa genul muzical daca o persoana este sau nu atractiva, aceeasi par lung la unii poate sta bine la altul e urit sau caraghios. Totul depinde de om nu de par.Eu am aceeasi atitudine si fata de manelisti sau fata de rockeri daca se poarta inteligent si frumos ii stimez daca nu nu.Am foarte multe piese rock care imi plac altele nu.La fel exista unele piese manele care imi plac de altele as fugi in lume.