| SilverEyes a întrebat:

Am o intrebare pentru "fostii" pasionati de mmo-ul Exteel. Dupa cum stiti anul trecut in septembrie jocul a fost inchis din cauze financiare (au spus ei). Acum ceva vreme cautam si eu amintiri despre el si an gasit un topic pe un forum ca niste modelatori, programatori, etc au intentia de al REFACE (da, a-ti citit bine ) fara sa schimbe prea multe in el. As fii curios sa aflu ce parere aveti, daca credeti ca este posibil asa ceva, si eventual sa imi spuneti niste amintiri faine pe care le-ati avut in joc. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| edyman a răspuns:

M-am jucat si eu Exteel mi-a placut Enorm pot spune. Intamplari am o gramada mai ales cu noobi. Pa-pa.

Pont : Dami si mie o funda laughing) PLS big grin