| ghitza a întrebat:

Am o mare problema. Cu 20 de minute in urma, am instalat o alta camera web. Totul a mers bine pana in mementul cand am dat RESTART la PC. Dupa ce am facut lucrul acesta, cand s-a pornit, nu mai aveam nimic pe desktop, nici taskbar-ul si nu puteam da nici macar un click sa vad care e probleme. Am folosit Alt.+Ctrl.+Delete si am intrat in Windows Task Manager ca sa pot folosi pc-ul. Am cautat pe internet sa vad daca mai au avut si altii problema pe care o am si eu acum, dar nu am gasit nimic care sa ma lamureasca. Am pus antivirus-ul sa scaneze, dar nu gaseste nici un virus macar.
As putea accesa ControlPanel-ul cumva si sa dezinstalez camera web? Sau ce trebuie facut?

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Da un System Restore. Alt+CTRL+DEL --> File --> New Task --> msconfig --> Tools --> System Restore --> Launch. Alege ce data vrei, bine, asta daca ai niste Restore Points, ar trebui sa isi revina. happy

| ghitza explică (pentru Mădă0611):

Multumesc. Am reinstalat deja windowsul. O sa incerc asta data viitoare, daca se mai intampla, sper sa nu se mai repete.

| DinGri77 a răspuns:

Nu iti mai porneste explorer.exe
Cred ca trebuie sa reinstalezi sistemul, din pacate.

| ghitza explică (pentru DinGri77):

Am dat restart de 2 ori si tot nu isi revine. Nu merge nici intr-un fel. Ultima solutie e sa reinstalez. Mersi