| Lotte a întrebat:

Am o problema.Am instalat Sims 2 si acum voiam sa instalez si Sims2 University.Si l-a instalat, n-a avut nicio problema dar dupa aia mi-a zis ca trebuie sa updateze nu-stiu-ce si dupa ce i-am dat sa faca aia, a dat o eroare si mi-a dezinstalat University-ul.De ce? Care e problema?

2 răspunsuri:
| Madutza_9991 a răspuns:

Probabil unu, doi virusi.

| gretapop a răspuns:

Stiu eu.Mai usor e sa ti-l cumperi din Careffour! Eu am aproape toate colectia.Nu am University dar ti-as recomanda sa nu il instalezi sau sa il cumperi! Caci e cu Zombi.Eu ti-am zis daca vrei cumpara-l dar sa nu zici ca nu te-am avertizat ca visezi urat!