| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Cand deschid calculatorul si imi apare mesajul "Welcome" imi ramane asa 1 min si apoi imi deschide desktopul doar cu imaginea (fara bara de jos si fara pictograme) si ma tine asta vreo 2 min.Si am observat ca si mouseul merge foarte greu in timpul asta. Dar dupa aceea mi se deschide si merge foarte bine PC-ul.
Va rog sa ma ajutati.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Psihologul a răspuns:

O reinstalare de windows ar merge foarte bine + o scanare de virusi + o curatenie drastica in pc.
Nu ai spus de cat timp ai pc si nici ce resurse ai in el, dar recomandat e sa faci ce ti-am zis.

| ioana_6413 a răspuns:

Am mai întâlnit...reinstalează Windows-ul, sau să fie ceva de la placa video...nu prea mă pricep big grin