| Ybc a întrebat:

Am o problema cu facebook. Am o adresa de mail care i-am uiat parola si nu o mai pot afala dar facebook l-am pastrat. Acum nu mia stiu nici parola de la facebook, adica nu merge sa ma conectez cu ea. Cred ca mi-a spart cineva parola. Am nevoie de un hack sau ceva care pot sa aflu parola sau sa o schimb, nu conteza cum dar sa intru!

1 răspuns:
| St_Tedy_1974 a răspuns:

Jos vei vedea sub nume si parola mi-am uitat parola in engleza, vei completa formularul si pe cealalta adresa de mail vei da clic pe link, vei scrie orice parola noua si te vei loga cu parola noua

P.S.Am uitat sa spun ca dupa asta, dca ai mobil poti activa verificarea in doi pasi pentru ati securiza contul cu telu asa merge si la gmail