| Radandam a întrebat:

Am o problema cu instagramul nu știu dacă vi s-a întâmplat. Deci de vreo săptămână cred, când pun ceva la story, după unn minut dacă vreau sa îl mai vad nu îmi mai apare când intru, apare ca și cum nu ar fi nimic. Iar la câteva ore, sau chiar a doua zi îmi apare story ul, pana atunci nu merge sa intru sa vad cine a votat sau orice, apare ca și cum nu as fi pus nimic. Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un refresh la pagina, un log out si apoi un log in, o repornire a dispozitivului tau iar in cele din urma daca dupa ce ai incercat toate astea pe ranzi poti incerca o dezinstalare si apoi reinstalare. Sper ca ti-am fost de folos... Funda?