| xAnDrEyX a întrebat:

Am o problema cu PC, dupa ce il deschid dupa vreo 16 min se inchide. De ce cum il repar?

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

Uite daca se inchide poate fi din mai multe motive acum le dau pe alea care le stiu eu:

1. Ai praf in unitate si merge la ventilator trebuie sal duci sal curete
2. Ti stricat ceva tot in unitate

daca se da restart poate fi de la:
1.Virusi
2.Keylogger
3.Probleme cu windowsu

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate fi si din cauza coolerului de la sursa

| xXdoareuXx a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa chemi pe cineva care se pricepe bine la calculatoare

| MasterStefan a răspuns:

Se închide sau restart?
Daca se închide poate fi de la sursa. Daca e doar restart poate fi mai multe cauze.Probleme cu windowsu' sau mai grav cu hardu, sursa, memorii, etc.