| Alin98_9204 a întrebat:

Am o problema cu Samsung S5230 cand il aprind ajunge pana in punctul in care se incarca cartela si dupa aia nu se mai aprinde.Ma poate ajuta cineva? dau funda rosie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compara capacitatea cartelei din aparat cu cea care este admisa si este scrisa in cartea telefonului.

2 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Hei ce crezi ca suntem experti in Tot, du-te la un specialist!big grin

| Alin98_9204 explică:

Anelis898 daca nu sti acesta este un site pentru intrebari.si eu am pus o intrebare pentru cine stie