| Vlad132 a întrebat:

Am o problema de 5 zile sunt constipat si vreau sa iau tranzactiv are vreun efect?

Răspuns Câştigător
| Abcfunny a răspuns:

Bună!
Şi eu am probleme uneori dar i-au un supozitor cu glicerina [am 16 ani] acum nu stiu cati ani ai tu[poti sa iei supozitoare cu glicerină de adulti]

ps:tranzactiv are efect laxativ ...ai grija

Sănătate!

2 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Ar trebui sa miste ceva pe-acolo, dar totusi 5 zile e mult. Ai grija de tine si vezi, daca nu are efect du-te sau intreaba medicul de familie ce poti lua sau ce se poate face in asemenea cazuri.Mai poti incerca si calea naturala, cu ceaiuri ( flori de maces, flori de soc, frunze de frasin, frunze de volbura ). Toate cele bune si sanatate!

| Minks a răspuns:

Du-te bai la doctor, nu mai sta si intreba lumea pe net.