| ApArEnTeiNsElAtOaRe a întrebat:

Am o problema...intr-un timp aveam ff multe cosuri pe fata si eram foarte rosie...acum nu prea mai am cosuri, insa am nasul foarte rosu mereu si obrajii...cum pot scapa de aceasta roseata?

Răspuns Câştigător
| Dior a răspuns:

Am auzito si pe asta in primul rand esti foarte agitat stai mult la soare, mult afara alergi cine stie poate faci sport, te dai cu nu stiu ce pe fata.

2 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Consulta un dermatologwinkingO sa iti spuna cum vei scapa.happy
Mult succes!big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la medicul de familie sau la un dermatolog.