| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, mă plictisesc mergând pe strada și o iau la alergat ca un copil, deși sunt adult și om serios. Parcă mă ia somnul pe strada daca nu o iau la fugă. E aiurea?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E putin aiurea ca te ia somnul pe strada daca nu alergi, insa sa alergi ca un copil... nu este aiurea, fii fericit happy

| sopranaCadaverica a răspuns:

Nu e aiurea, e ceva normal in vremurile astea. Se numeste spleenul secolului 21 sau lipsa unui sens particular al existentei. big grin

| anonim_4396 explică (pentru sopranaCadaverica):

Incredibil. Ești foarte inteligenta. La fel m-am gândit și eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns:

Tot copil esti laughing)