| SufletDeCopil a întrebat:

AM o problema. Mi-a luat tati cartela din telefon si crying aveam pe ea multe mesaje care nu as vrea sa le citeasca. Se pot citi mesajele fara telefonul pe care au fost primitecrying? Sau este nevoie de telefonul meu pentru a fi citite? (cosmote) multumesc mult

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

NU sta calma pentru ca daca mesajele tale se salvau pe cartela, acum le poate citi depe un alt telefon.Deschide-ti telefon si vezi daca ai mesajele in el. Daca nu le ai in el, clar ca sunt pe cartela.Dar inainte, incearca si cu o alta cartela in el sa vezi poate tel tau nu-ti arata mesajele din el fara cartela.

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bagă altă cartelă în telefon. Dacă mesajele sunt acolo nu le va vedea, dacă nu sunt înseamnă că le-ai salvat pe sim deci da, le poate citi.

Răspuns utilizator avertizat
| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Stai calma, eu stiam ca cartela are nevoie de telefonul tau ca sa-ti citeasca mesajele. Si eu mi-am schimbat cartela cu telefonul mamei ca sa vad daca mesajele raman acolo si n-au ramas. Deci stai calma!
O zi minunata sa ai!