| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Am o problema si ajutati-ma sa o rezolv.Am descarcat un film si la tipul fisierului imi scrie 001 file. Daca dau click dreapta si aleg un program/player cu care sa rulez filmul imi merge, dar cand l-am copiat pe stick sa ma uit la TV acesta nu recunostea fisierul si nu il putea reda pentru ca nu e format AVI(cum am mai zis la proprietati imi scrie format 001 file nici decum AVI sau alt format) si nu stiu cum sa il convertesc sau ce sa ii fac sa fie format AVI si sa imi functioneze automat cand il pun la TV.

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Sterge tot ce e dupa.avi, sau pune tu.avi; daca e vorba de fisiere arhivate, dezarhiveaza-le. thinking