| PaulCos a întrebat:

Am observat ca de indata ce un site de socializare sau... ma rog, devine vizitat si asta fara indoiala pentru ca pare a fi real si frecventat de oameni reali, devine imediat invadat de "scamatori" dornici de a stoarce profit (numesc ei asta). a Administratorii par sa colaboreze, desi vor sa para un fel de "Cerber" la granitele dintre real si ireal. Este gresita observatia mea? Rog administratorii acestui site, sa stearga repede aceasta intrebare daca se simt incriminati sau promotori ai falsului. Sa ma scuze oamenii!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar așa este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece scamerii se infiltrează peste tot și caută orice posibilitate de a face profit.

| oglindasultanului a răspuns:

Ai zice ca fac ei intentionat sa controleze comportamentul permis, sau ca-s prea multe probleme si nu poate face fata.