| mgtow a întrebat:

Am observat ca din ce in ce mai multe persoane de aici d p TPU ma adauga ca prieten dc oare?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru că le place felul în care răspunzi probabil. Dacă nu doreşti să fi "prieten cu ei" respinge cererea. Baftă!

| Emena a răspuns:

Deci e cea mai stupida intrebare. Lol straight face nu`ti convine.nu`i accepta

| Bianka a răspuns:

Fiindca ai ochii frumosilaughing

Glumeambig grin
Poate ca vor sa te cunoasca mai binebig grin Sunt interesati de raspunsirule talewinking

| saymoon a răspuns:

Ti se pare. m am uitat si am vazut ca nu ai asa de multi, eu de exemplu nu dau accept la toti.