| Anonimm30 a întrebat:

Am observat ca sunt urat si d-aia nu prea vorbesc fetele cu mine, atunci daca sunt cel mai urat din oras sau tara, la ce varsta o sa am sanse mari sa imi gasesc iubita? 25-30 ani?

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia urati au sanse sa gaseasca ceva in conditii - daca treci de 25 si nai gasit nu ai sanse dar trebuie sa insisti mult pana atunci

| danbnz a răspuns:

Cand o sa ai mai multa incredere in tine.

| Anonimm30 explică (pentru danbnz):

Nu e vorba de incredere ca am

| danbnz a răspuns (pentru Anonimm30):

Daca aveai nu intrebai.
Femeilor le place increderea de sine nu frumusetea.
Poti sa fi urat dar charismatic, e o mare diferenta intre astea 2.

| Anonimm30 explică (pentru danbnz):

Am facut luna trecuta o conversatie foarte misto si amuzanta cu una timp de 3 saptamani, dar a facut misto de mine la sfarsit. Gen aia voia doar sa rada, nu voia relatie, prietenie. chiar daca a zis ca vrea

| danbnz a răspuns (pentru Anonimm30):

Trebuia sa profiti de chestia asta, sa faci si tu misto de tine, oricum nu aveai nimic de pierdut.
Sunt prea multe de zis pe tema asta, aici.
Arunca-ti ochii pe blog-ul asta... poate gasesti ceva care sa te ajute:
https://www.fiibarbat.ro/

| Ofiintă a răspuns:

Nu există o vârstă determinată.
La rândul tău, o să găsești pe cineva atunci când nu te astepti, exact precum celelalte persoane.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, peste 20-30 de ani. Dar dacă nu mai observi că ești urât și sărac, nu o să observe nimeni asta. și o să găsești iubita mâine. Sau o să te găsească ea, căci cei urâți și săraci sunt la mare căutare.

| mgtow a răspuns (pentru sadrian46):

Am vazut multe care aratau bine cu indivizi urati ce gasesc asa interesant la ei? Sau e varianta ca ea a fost panarama si vrea sa se stabileasca la un loc fix.

| sadrian46 a răspuns (pentru mgtow):

Sunt sute de variante. Cea mai plauzibilă este nevoia naturală de sex.

| CostinAlamariu a răspuns:

Capul sus rege, iti cade coroana. Fa sport cat mai des si stai in forma. Incearca sa ai haine cat mai de bun gust si o frizura faina si cel mai important o personalitate interesanta (care se cultiva citind carti interesante).

| Anonimm30 explică (pentru CostinAlamariu):

Nu sunt gras, ma imbrac elegant si planuiesc sa am parul lung

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Anonimm30):

Cand am zis sa mergi la sala nu ma refeream sa pierzi din greutate neaparat ci mai mult sa pui masa musculara. Daca zici ca te imbraci bine si iti lasi o frizura faine esti pe drumul cel bun. Succes!

| Nirvanaaa a răspuns:

Unii oameni te pot considera frumos altii urat. Depinde cum te percepe omul. Sigur vei găsi pe cineva.

| NotNamed a răspuns:

Depinde la ce varsta devii bogat

| AndrElle a răspuns:

30. Depinde de caracter. Ești cuminte te vor fetele, ești rău mult mai mult sa nu te accepte.

| Anonimm30 explică (pentru AndrElle):

De fapt eu sunt ca jesus si uite nu ma vrea nicio fata. Conteaza fizicul pana la urma

| AndrElle a răspuns (pentru Anonimm30):

Ei contează fizicul, contează și ce ai in cap.

| Anonimm30 explică (pentru AndrElle):

Inainte sa vorbesti cu un om, te uiti prima data la fizic deci nu prea ai cum sa il cunosti

| AndrElle a răspuns (pentru Anonimm30):

și ce primul om care te vede, te și ia? Vă cunoașteți mai întâi și apoi.

| Anonimm30 explică (pentru AndrElle):

Pai am incercat pe aplicatii de dating, nici alea de 24 de ani nu vorbeau cu mine

| AndrElle a răspuns (pentru Anonimm30):

Dar nu acolo se găsesc fete. Și eu am căutat, că tine crede-mă eram disperata. Trebuie să-i întâlnești. Ai prieteni, ai un colectiv, grup anturaj știu eu. Muncești ești la școală?

| AndrElle a răspuns (pentru Anonimm30):

Trebuie să cunoști cat mai multi oameni. Acolo nu este serioasa treabă pe dating two netlog ce-au fost înainte. Le-am incercat și eu. Nici nu poți să-i vezi pe toți pentru că mint că te plac.

| AndrElle a răspuns (pentru Anonimm30):

Când o să te vezi cu ea nu o sa fie nici aceeași discuție pe care ai avut-o pe chat nici placerea nu este aceeași. Pentru că omul este altfel trebuie să-l cunoști. Tre să înveți să vorbești, dacă ești mai timid. Și în realitate.