| DiannaDi a întrebat:

Am observat de ceva timp ca o fata pe care nu o cunosc, imi da like-uri la toate pozele ce le postez si imi deschide toate story-urile. Nu e ciudat?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Pai, de ce ar fi? Asa este felul persoanei acesteia de a fi, si inca unul sincer, din cate se poate deduce. Nu iti forma deja o parere despre omul acela, posibil sa fie unu' bun happy.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Putin este, ca raspuns happy

| Sofer a răspuns:

Te place. Sau ii plac postarile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti o vedeta nu, daca nu esti, atunci e o problema.
Se mai poate sa ii placa ce postezi tu, ce activitati ai, dar chiar si asa, exista o limita de bun simt in toate.
Poate nu cunoaste limita?
Sau poate e un copil in spatele ecranului, cu un cont fals, tu stii mai bine.
Uite de exemplu eu mi-am facut odata un cont fals pentru a-mi spiona prietena, poate la fel ti se intampla si tie, dar ma indoiesc din moment ce se spameaza cu like-uri si seen-uri.
Dar uita-te si tu la profilul ei, sa vezi ce posteaza, cum se prezinta, ce si cum, ca sa poti sa iti faci o idee in ansamblu.

| DiannaDi explică (pentru anonim_4396):

Are cont real

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiannaDi):

Nu stiu dar majoritatea nu ar proceda in felul ei, dar poate mai sunt unii speciali, care au stima scazuta, anxietatea sec 21 etc.