| anonim_4396 a întrebat:

Am observat nu numai la mine,dar si la multi altii in general pe yahoo mesenger majoritatea care intra in discutie cu o tipa dupa obisnuitul Buna/ salut, Ce faci/ bine tu! majoritatea se pierd!
Voi ce subiecte de discuti credeti ca ar trebui abordate cu o tipa in asa fel incat sa ii atragi atentia si sa o faci sa fie interesata de tine??

1 răspuns:
| anyia a răspuns:

Nu trebuie sa-ti pregatesti subiect de discutie cu 3 zile inaintelaughing
Stii care e problema cu voi? Sunteti obsedati de calculator..GTA, Fifa, Facebook, Yahoo si alte prostioare de genul. Uitati ce inseamna, de fapt, lumea reala. O conversatie normala se rezuma la "sal. cf?" "bine.u?" "bine" "vb dis" "k". Asta inseamna sa fii smecher, probabil. Cand sunteti pusi in situatia de a vorbi cu cineva fata in fata, parca-l vedeti pe dracu`. Puneti mana si cititi, vizionati filme bune si inlocuiti convorbirea de pe mess cu una in parc/cinema/restaurant. Si asa o sa dispara problemele existentiale "cum sa-i atrag atentia unei tipe?".