| ViseColorate_4467 a întrebat:

Am parul ondulat si breton pe o parte, acum a crescut si nu se mai poate numi breton:]]. Problema e ca in fiecare zi l`am indreptat cu placa pana s`a ars de tot... iar acum nu mi se mai increteste bretonul. Ce sa fac sa se increteasca...sa fie ca tot restul parului? Acum ma bate gandul sa imi fac breton drept, dar nu stiu daca imi va sta binethinking [am fata ovala, fruntea lata]. Voi ce ziceti?batting eyelashes
>big grin

1 răspuns:
| rebb a răspuns:

Pai...sa-ti faci din nou breton nu cred ca e o idee prea buna, din moment ce tu ti-ai ars portiunea aia de par si mai ales pentru ca ai sta sa-l indrepti iar mereu si il arzi din nou. Tunde-te normal si foloseste produse pentru "repararea " parului. Te sfatuiesc ca pe viitor, cand iti mai indrepti parul, sa folosesti un spray protector sau apa termala inainte sa-l indrepti.