| anonim_4396 a întrebat:

Am postat o intrebare "Esti bisexual/a?" si mi-a fost stearsa cu motivul "caracter irelevant". straight face Tot nu inteleg de ce...straight face

Motivele pentru care o intrebare este respinsa pe site-ul nostru sunt urmatoarele:
- intrebarea este triviala sau nu poate avea un raspuns obiectiv (Ex: Cum ma simt astazi?)
- intrebarea are continut obscen sau injurios
- intrebarea instiga la acte ilegale (ex. piraterie, consum de substante interzise, furt etc)
- intrebarea nu este formulata tinand cont de regulile minimale ale gramaticii
- intrebarea nu corespunde specificului site-ului sau este o forma de spam/ publicitate nesolicitata

Vi se pare vreun motiv adevarat pentru intrebarea pusa de mine?straight face

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Poate au crezut ca tu cauti un/o partener/a laughing

| Sylx a răspuns:

Cel mai probabil ti-a fost raportata ca avand "Continut obscen/ilegal". Personal, intrebarea ta nu mi s-a parut cu nimic mai "perversa" decat multe intrebari care circula nestingherite in sectiunea "Dragoste si Sex"