| unomprintreoameni a întrebat:

Am postat raspunsuri la niste intrebari vineri, 31.07.2009, insa... acestea sunt si in acest moment in asteptare. Mentionez ca sunt raspunsuri decente.
In dreptul lor apare statusul,, in asteptare", iar daca dau clik pe intrebarea de sub raspuns, imi pare mesajul,, The URl is not valid..." (cam asa ceva). Puteti sa ma ajutati? Poate ati mai patit si voi...
Sau poate ma ajuta Echipa TPU. Va rog tare mult.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat asta la inceput... din cate stiu eu dupa ce ai dat minim 30 de raspunsuri, raspunsurile tale vor fi afisate direct, fara a mai fi verificate...

| marry a răspuns:

Daca esti nou asa patesti...

| Delia a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, am asteptat vreo 2 ore pana s-au aprobat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu a trecut de filtrul de siguranță.
În timpul cel mai scurt o să apară și răspunsurile tale dacă nu sunt probleme.
Pentru mai multe detalii, te poți adresa la: contact@tpu.ro.
Baftă.
Pa, pa.

| unomprintreoameni explică:

Nu inteleg raspunsul Ioanei... Cine e Angela?