| InTrEbArStupide a întrebat:

Am primit acest mesaj pe Facebook si chiar este adevarat?

Bună, eu sunt Carlos Directorul Facebook! TURSDAY.Hello toată lumea, se pare că toate avertismentele au fost reale, utilizarea Facebook va costa bani! Dacă trimiteți șir la 18 diferite de lista dvs., icoana dvs. va fi albastru și va fi Dacă nu mă credeți mâine la ora 6 pm Facebook va fi închis și pentru a deschide-o va trebui să plătiți, asta este tot prin lege.Acest mesaj ca să informăm pe toți utilizatorii noștri, că serverele noastre au fost foarte recent Am solicitat ajutorul dvs. pentru a rezolva acest problem! Ne cerem utilizatorilor activi să trimită acest mesaj fiecăruia dintre persoanele din lista dvs. de contacte pentru a confirma utilizatorii noștri activi din Facebook dacă nu trimiteți acest mesaj tuturor persoanelor de contact din Facebook atunci Contul dvs. va rămâne inactiv cu consecința eliminării tuturor contului de transmitere a acestui mesaj! Telefonul dvs. inteligent va fi actualizat în următoarele 24 de ore va avea un nou design și o nouă culoare pentru chat! Pentru a face o 23:00 pm până la 05:00 am pe În această zi. Dacă nu trimiteți acest mesaj tuturor persoanelor de contact, actualizarea va fi anulată și nu veți avea posibilitatea de a vorbi cu mesajele dvs. de pe Facebook. Vom merge la plata cu excepția cazului în care sunteți un utilizator frecvent. Dacă aveți cel puțin 10 Contact trimiteți acest SMS și logo-ul va deveni roșu pentru a indica faptul că sunteți un utilizator.Confirmat... Terminăm-l gratuit Mâine încep să colecteze mesajele pentru Facebook la 0:37 cenți Redirecționați acest mesaj către contactele dvs. și va Fi liber de viata pentru tine de a urmari si se va transforma verde mingea de mai sus face acest lucru si veti vedea!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, normal, ca directorul Facebook se numeste Carlos si atat si isi traduce mesajele cu Google translate!

| whatevernvm a răspuns:

Îl scot pe Carlos la o bere

| Speed99 a răspuns:

Spam.

| GalwayGirl a răspuns:

Fals
Foarte fals!