| ShaOfHatred a întrebat:

Am primit distincția pentru "răspunsuri inteligente". What's wrong with you people? (((=

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

TPU iti răsplătește useri care dau răspunsuri bune, bravo tie, dai de baut cu ocazia asta, un tricou ai merita si tu

| ShaOfHatred explică (pentru RAY):

Ăm, nu prea mă impresionează chestiile de genul. Ajut oamenii cum pot și eu (:

| Drimmero a răspuns:

Cadou de mosu' Nicolae

| ShaOfHatred explică (pentru Drimmero):

Nu accept cadouri de la un bătrân care iubește copiii mici rolling on the floor)

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

An de an el ti le-a adus, impreuna cu celalalt mosneag pletos

| ShaOfHatred explică (pentru Drimmero):

Nope, nu știu despre ce vorbești

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cineva acolo sus, te iubeste.

| ShaOfHatred explică (pentru DoarBogdan):

Finally someone does that too

| Celcestietot a răspuns:

Am primit si eu asa ceva recent.

| Sofer a răspuns:

Răspunsuri inteligente. Bravo.

| ShaOfHatred explică (pentru Sofer):

Mersi, dar nu mi se pare că dau eu răspunsuri inteligente ((=

| LPCTSTR a răspuns:

Da, e misto, dar ai primit vreodata nota 10 la vreo intrebare? rolling on the floor

| ShaOfHatred explică (pentru LPCTSTR):

Asta chiar nu. Tu?

| Mieeez666 a răspuns:

Eroare in sistem.

| ShaOfHatred explică (pentru Mieeez666):

Blue screen mi-am luat direct