| JustMeFlory a întrebat:

Am ramas socata plus ca mi s-a facut pielea de gaina si mi'au dat lacrimile! Sa fie adevarat?
http://stirileprotv.ro/......video.html

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu stii cati bani se mai scot pe chestia asta cu fantoma? happy
Hei, revinova-ti, in ziua de azi pentru bani se inventeaza fantome, se falsifica filmulete si multe altele.
Wake up si aduna-ti lacrimile. Vrem zambete, zambete si iar zambete. happy

| Flav a răspuns:

Revino-ti* pardon. Si pentru asta, ca sa ne faci sambata mai frumoasa, o sa-ti schimbi poza si-o sa pui una in care zambesti. Si asta e un ordin domnisoaratongue

| Flav a răspuns:

Flory trebuia sa ma adresez cu doamna?batting eyelashes

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmmm... fantomele nu exista. Poate era cineva acolo si i se vedea umbra.happy

| JustMeFlory explică:

@Flav de unde stii tu ca sunt domnisoara?laughinglaughing.nu fiti rai! Am iesit din socbig grin...sunt bine acumtongue

| JustMeFlory explică:

Hai Flav nici chir asa...inca nu am inelul care sa ma faca doamnahee hee...mai glumim si noibig grin

| RetroX a răspuns:

Dupa aparitia acestei "fantome", au recunoscut ca de fapt a fost umbra unui membru al echipei de filmare! happy

| jane_5414 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat.

| RamonaMn a răspuns:

Nu cred ca este adevarat. :-s

| ghinionist a răspuns:

Nu are cum sa fie adevarat! E doar ceva "senzational" pentru audienta.De cand fantomele au reflexie?

| zu a răspuns:

Am vazut si la tv clipul.Normal ca fanii spun ca era fantoma lui Michael dar nu cred. din ce am inteles era o alta persoana si acolo se vedea umbra persoanei respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergea cu spatele? facea moon walk? inca nu am vazut clipul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cred ca poate era un om in incaperea aceea si umbra i se vedea...sau poate este editat/fasificat, refuz sa cred ca este adevarat pentru ca e mai bine pentru MJ sa fie intr-un loc mai bun acum, in care sa nu sufere si sa nu mai fie judecat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne spui si noua cand vei iesi din acel soc. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-ti lacrimile si ia-ti de-o grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory trzestete fata.totul e comercial. tot ce apare despre michael nu mai are nici o relevanta. el e mort. e adevarat. celelalte sunt minciuni pe banii si pe timpul nostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pagina imi da eroare da cred ca te referi la fantoma lui Michael. Pi e simplu, in goana dupa audienta, s-a folosit un reflector postat pe hol, iar umbra cuiva care trecea prin fata lui a fost proiectata pe peretele din dreptul usii. Sa fim seriosi, nici macar trucaj nu e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App frumoasa poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum au spus ca e umbraa unuia din ferma de pe acolo...nu stiu nici eu ce sa zic...eu cred in asa ceva si e posibil sa fie insa nu cred ca isi facea aparitia exact in timpul interviului respectiv... dubiosbig grin

| mikki a răspuns:

Era umbra unuia dintre cei care filmau pe acolo...sau ma rog cei care erau prin casa