| Aldutssss31 a întrebat:

Am returnat niste haine acum o saptamana si vreo 2 zile si inca nu am primit banii pe card. Aveti idee cam cat mai dureaza pana ii primesc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu ai cum sa primesti banii atat de repede.
Returnarea dureaza cateva zile, pana se primesc hainele, pana se verifica daca nu au ajuns rupte sau murdare si apoi se fac acte de returnare a banilor, putand dura chiar si 2-
3 saptamani pana iti intra banii in contul bancar.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este normal, depinde si la ce banca. Dar mai ales la cele cu return... chiar asa dureaza. Mai asteapta, banii o sa intre, ai nevoie de ei chiar acum? In general ar trebui sa dureze 1-2 saptamani.

| Andreeush a răspuns:

Mai așteaptă un pic.