| mentholinks a întrebat:

Am revenit din spital. Parca ma simteam mai bine acolo decat acasa. E normal? Voi cand ati fost la spital internati ultima data?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prin 2004, am fost internat ca sa imi poata face mai multe investigatii pentru o viroza mai ciudata. Practic am dormit acasa si m-am dus dimineata la analize si consultatii.
Eu ma simt mai bine acasa decat in concedii rolling eyes

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ups... Te simțeai ca un oaspete la hotel. Îți era servită de trei ori pe zi, masa la pat. Și nu erai nici nevoit să îți speli farfuriile.

Nu am fost niciodată internată. Și nici nu vreau, oricât de "bine" ar fi acolo.
Sănătate să ai, bine că ești acasă!

| acerr a răspuns (pentru floresdemayo):

Heheh,misto raspuns, sa vezi internare in Germania... iti pune si o vaza cu flori in camera, ai tv, cabina dus wc... chiar te simti ca la statiune, dim vine o femeie cu o lista meniu.tu bifezi tot ce ai pofta sa maninci

| Mosotti a răspuns:

O fi normal sa te simti mai bine acolo daca acolo poate socializai mai bine ca acasa, socializarea conteaza foarte mult.

Eu n-am fost internat niciodata cel putin pana acum, dar nu stiu ce va fi.

| SilentRain a răspuns:

Am fost cu ceva timp in urma, stăteam singura in salon și mi-a fost foarte frică de posibile fantome laughing așa că am sunat pe toată lumea

| Lukasssz a răspuns:

3 portii de mancare moca;>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 18 ani. Slava Domnului ca n-am mai ajuns pe acolo!